Vriendelijke vrijdag en sokken voor het nieuwe jaar
In de laatste dagen van 2025 keek ik terug naar hoeveel sokken ik gebreid had in dat jaar. Bij de blogs had ik het label "sokken2025" toegevoegd, dat is makkelijk terug kijken!
Hier zijn ze:
Ik heb aan meer sokken gebreid trouwens. Dat werden nog geen paren. Ik laat je op deze eerste vrijdag van het nieuwe jaar wat er nog ligt aan sokkenprojecten:
Ik draag bijna altijd een spijkerbroek, vaak een blauwe, soms een "zwarte". Het leek me wel wat om een paar sokken te hebben die dan niet zo opvallend van kleur zijn. En ik begon met een kabel, maar het werd niet wat ik wilde. Ik heb nu besloten dat ik "gewoon" voor koffieboontjes ga! Ik heb een klein stukje uitgehaald en heb al heek wat rijen koffieboontjes klaar.
Voor Clarisse van Steekje bij beetje mocht ik een patroon testen, van de druivenoogstsokken. Heel leuk. Toch kwamen er toen ineens allerlei andere ideeën voorbij. Ik ga de tweede sok dit jaar breien, hoor, ik vind het patroon mooi, het komt ook goed uit bij dit mooie garen en ik denk dat het fijne sokken zijn als het weer warmer wordt.
Ja, ik kocht prachtig garen in Japan, daar ga ik zeker sokken van breien, de eerste is klaar, zoals je ziet. Ik bedacht ook een op de Japanse reis geïnspireerd patroon waar ik zelf erg tevreden over ben. Dus reken maar dat dit een paar wordt!
Dus er volgt vast en zeker sokkennieuws in dit nieuwe jaar.
Fijne vriendelijke dag en alvast een heerlijk weekend. Het eerste van dit jaar! 🍀🍀🍀
Liefs, Akkelien van De Breimeisjes 💗💗💗
Reacties zijn van harte welkom. Ik lees ze graag.




Allemaal mooie sokken, maar ik vraag me af of je na de 1e sok dan ook echt zin hebt om de 2e te breien? Komt het daardoor dat er nog sokken alleen zijn?
BeantwoordenVerwijderenHaha, nee, ik heb daar eigenlijk nooit last van. Die bovenste sok was wel een lastig project, omdat het me steeds niet beviel. Inmiddels is de eerste sok klaar. De andere twee worden binnenkort ook echte paren, dit is in principe wat ik het eerste af ga maken dit jaar.
VerwijderenMooi al die sokken, vooral die kleintjes, lekker eigenwijs..
BeantwoordenVerwijderenLeuk om al die sokken te zien welke je gebreid hebt afgelopen jaar. Hier nog in de beginnersfase en nu wat rustig aan ivm schouderklachten. Maar ik heb desaak wel te pakken! Groetjes, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenDat zijn weer heel mooie projecten, jij hoeft je weer niet te vervelen 🤭
BeantwoordenVerwijderenZe zijn allemaal prachtig, eigenlijk kunstwerkjes, knap !
BeantwoordenVerwijderenJe jaartal, ook al zo mooi en leuk om om op die manier Nieuwjaar te wensen.
Voor jouw ook de beste wensen, gezondheid en veel creativiteit, dat levert weer mooie blogs op.
Een fijn 2026.
Mooie sokken, vooral de laatste is erg leuk.
BeantwoordenVerwijderen