{ 'anonymize_ip': true }

donderdag 19 juni 2025

Verder breien met denim blauw

Verder breien met denim blauw


 Je begint wel eens ergens aan en dan blijft het zomaar een tijdje liggen... Op zich viel het nog mee, wat dit project betreft. Ik zag dat ik er hier in april nog over geblogd had. Ik had een steek te weinig en dat zinde me niet, daarom was ik er nog niet verder meegegaan.
Dat heb ik eerst hersteld, wat erop neer kwam dat ik ongeveer 4½ toer moest uithalen.


Het bleek dat ik vergeten was 1 gaatje te maken. Fijn dat het dan weer gewoon klopt.
Toen zat er nog een knoop in het garen. Dat vind ik ook niks. Dus dat maar even anders aan elkaar gemaakt, met een naald de uiteindes in elkaar gestoken. En zo weer verder.


Ik ben nu bezig met het deel van de verkorte toeren. Ik dacht vooraf: "O jee!". In de praktijk is dat helemaal niet moeilijk en als je sokken breit, dan is het zelfs een eitje.


Dit project rond ik vast binnenkort af. Wordt vervolgd!

Ik brei dit met Catania Denim op breinaald 4½.
Het patroon heet Sunburnt en is van Nidhi Kansal, je vindt het hier op Ravelry. Het is een gratis patroon.


Fijne dag 🍀🍀🍀

Liefs, Akkelien van De Breimeisjes 💗💗💗

Reacties zijn van harte welkom. Ik lees ze graag.

2 opmerkingen:

  1. Jij breit zo mooi egaal! Maar ja, daar ben je natuurlijk ook een breimeisje voor, haha.
    Het is een prachtige kleur.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Dankzij mijn ervaring met Dr. Isikolo ben ik tot de conclusie gekomen dat er zeer goede en eerlijke mensen bestaan ​​die echt alles kunnen doen om al je problemen op te lossen, zelfs als je ze niet zichtbaar of in het echt ziet. Ik heb mijn huwelijk verloren omdat ik niet volledig kon begrijpen wat het betekent om een ​​vrouw de juiste weg te wijzen en te accepteren dat ze op een manier in elkaar zitten die wij mannen nooit kunnen begrijpen. Ik moest hulp zoeken bij Dr. Isikolo, wetende dat mijn vrouw een goede vrouw is die ik aan niemand anders kan verliezen. Het was echter een moeilijke situatie voor mij en er werden me te veel dingen duidelijk terwijl hij me hielp de problemen op te lossen. Ik zag het resultaat al na 48 uur, zoals hij me verzekerde, en ik heb mijn vrouw weer thuis. Dr. Isikolo is de beste optie die je kunt kiezen om de liefde en verbinding tussen jou en je partner te herstellen, ze weer in jullie leven te brengen en voor altijd gelukkig samen te zijn. Je kunt hem bellen/sms'en via WhatsApp +234-8133261196 of e-mailen: isikolosolutionhome@gmail.com

    BeantwoordenVerwijderen