Dinsdag - poppendag Henne haakt een olifant
Gisteren liet ik je foto's zien van Maria, die maakte ze toen ze in Nijkerk de Olifantenparade bekeek. Bij de eerste foto die zij mij mailde, moest ik direct denken aan Elmer de Olifant.
En aan de olifant die Henne gehaakt heeft. Henne komt altijd naar het Creatief Cafรฉ in Sneek. Haar olifant begon met een heleboel gehaakte vierkantjes:
Ze had geen patroon, maar wel inspiratie, ze vond het op Pinterest, daar stonden een aantal foto's. Dit heeft ze zo goed mogelijk na gemaakt. Eรฉn van haar dochters is gek op olifanten en zij is onlangs moeder geworden. Deze olifant is voor dat kindje.
Henne heeft speciaal voor mij foto's van het maakproces gemaakt, zodat ik het op deze blog kan laten zien.
Wat ontzettend leuk dat je dit van vierkante lapjes kan maken!
Ik vroeg met hoeveel vierkantjes dit gemaakt is. Als ze het goed geteld heeft, zijn het er 120.
Zo leuk met die grote oren! En wat blijft deze olifant goed staan!
Speciaal op mijn verzoek is hier ook nog een foto van de achterkant:
Veel plezier op je nieuwe adres, olifantje! Iemand gaat vast heel veel plezier met jou beleven ๐
Wist je trouwens dat ik een gebreide olifant gemaakt heb? Dat is Qubi:
Het patroon van Qubi bedacht ik voor Breiclub.nl. Binnenkort vind je het in mijn Ravelrywinkel. Ik wil nog eens een meerkleurige variant maken. Al was een deel van het idee dat je met zo weinig mogelijk afhechten een olifantje kan breien die lijkt op de variant die je kan maken met een vouwblaadje. Onder het label Qubi vind je meer informatie over dit olifantje.
Elke dinsdag plaats ik iets dat past bij poppendag. Dat kan over een pop gaan of over een knuffel, ook over poppenkleding, iets over Barbies.
Jarenlang plaatste ik linkjes naar andere bloggers die ook "iets met poppen of knuffels" delen. Ik houd het in de gaten en voeg zo mogelijk weer linkjes toe.
Dus: wil je meedoen aan poppendag, voor een keertje of voor langer, laat het dan weten! Ook als je zelf geen blog hebt, maar wel iets wilt laten zien, mag je me mailen. Of als je een goede tip hebt. Misschien schrijf ik er dan een blog over.
Het is zo leuk om ideeรซn te delen en elkaar te inspireren!
Je mag me hierover mailen: debreimeisjes@gmail.com.
Cรฉline heeft weer nieuws hebben over Hazel, Ulle en Bodile. Corina laat een zeehondje zien.
Fijne dag ๐๐๐
Liefs, Akkelien van De Breimeisjes ๐๐๐
Reacties zijn van harte welkom. Ik lees ze graag.