Pagina's

woensdag 24 december 2025

Kerstavond 2025

Kerstavond 2025


24 december, de dag voor kerst.


Afgelopen weekend was ik met echtgenoot in Hindeloopen. Daar was een "Morke", een wintermarkt. Sfeervol en veel gezelligheid, ook al was het een zeer mistige dag. En wat was het feestelijk versierd. Ik maakte wat foto's van "kerstbomen":


Zo leuk, van wat hout. Je zag ze door het hele stadje. Hindeloopen vierde dit jaar dat het al 800 jaar stadsrechten heeft!


En deze versierde fiets is ook mooi genoeg om op de foto genomen te worden. Het bordje wijst de weg naar het schaatsmuseum. Erg leuk om eens te bezoeken!


Het was leuk om even rond te kijken.
Vanavond is het hier in huis een beetje pakjesavond. En ik denk dat ik naar de All you need is love-kersteditie ga kijken, heerlijk!


Onze kerstkaart van dit jaar is eind 2024 digitaal geknutseld door zoon. Een vakantiefoto, gemaakt op plek in Frankrijk die ons zeer dierbaar is, overigens wel van een nogal lelijk monument. Deze is helemaal in kerstsfeer gemaakt met veel lichtpuntjes etc. Ik had de kerstkaarten begin december besteld en kreeg ze pas op 4 januari van dit jaar in huis. Gelukkig hadden we er geen jaartal op gezet! Dus wij hadden de kaarten voor deze feestdagen op tijd binnen ๐Ÿ™‚

En dit is onze wens:




Fijne kerstdagen ๐ŸŽ„๐ŸŽ„๐ŸŽ„

Liefs, Akkelien van De Breimeisjes ๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—


Reacties zijn welkom. Ik lees ze graag.

4 opmerkingen:

  1. Wat leuk tochtje door Hindeloopen met al die versierselen, een mooi stadje. Ik wens jou en gezin ook hele fijne kerstdagen en alle goeds voor het nieuwe jaar!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Leuk die houten kerstbomen. Ook voor jou fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Mooi hรจ, al die alternatieve bomen.
    'k Wens ook jullie mooie kerstdagen.
    Een "vloggende 50+er" was ook in het schaatsmuseum:
    https://www.youtube.com/watch?v=h3qJ0HqWnKg, kun je nog even nagenieten.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wij waren er ook, wat was het gezellig, hรฉ? Die mist maakte het heel bijzonder. Ik heb er ook over geblogd.

    BeantwoordenVerwijderen